/Files/images/dfa5bde09319daddd7fdd299f346cc3b.png

Шановні батьки!

Для всебічного розвитку дітей наш заклад дошкільної освіти спланував свою роботу в асинхронному режимі.

Творчі та креативні вихователі пропонують для ваших дітей цікаві розвивальні матеріали за різними віковими групами, рекомендації, фізкультхвилинки, руханки, аудіо-казки та багато-багато іншого.

Фахівці нашого закладу (учителі-логопеди, психолог) підготували для вас консультації, поради, рекомендації, які допоможуть вам організувати відповідну роботу з дітьми цікаво та корисно.

Запрошуємо вас долучитися до перегляду інформаційно-консультативних матеріалів у зручний для вас час.

Матеріали ви зможете знайти на офіційній сторінці нашого дитячого закладу у розділі "Освіта з батьками під час воєнного стану" та у мережі Facebook на сторінці "Дошкільний підрозділ освіти Новобаварського району".

Плідної праці та творчих успіхів в новому навчальному році! Віримо в перемогу, світле і мирне майбутнє та швидке повернення до звичного нам навчання.