ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДО ЗДО

1. Реєстрація дитини на сайті Департаменту освіти "ІСУО" Дошкілля, з прикріпленим свідоцтвом про народження дитини.


2. Направлення Управління освіти про зарахування дитини.

3. Заява батьків або осіб, які їх замінюють щодо влаштування дитини до дитячого закладу (п. 2.5. Статуту КЗ "ДНЗ №163").

4. Свідоцтво про народження дитини (п. 2.5. Статуту КЗ "ДНЗ №163").

5. Батькам необхідно мати паспорт.

6. Медичні довідки згідно листа МОЗ України № 111-01/89 від 29.03.2018 - довідка про стан здоров'я дитини, форма №-63/0 "Картка профілактичних щеплень".

7. При наявності пільг - документи, що їх підтверджують.

8. Для прийому дітей до груп компенсуючого типу, а також для прийому дітей з порушеннями слуху, зору, мови, опорно-рухового апарату, інтелекту, затримкою психічного розвитку в інклюзивні групи додатково подається висновок комунального закладу "Харківський інклюзивно-ресурсний центр Харківської міської ради" про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини та направлення Управління освіти адміністрації Новобаварського району Харківської міської ради.

9. Переведення дітей з однієї вікової групи до іншої, формування новостворених груп здійснюється наприкінці оздоровчого періоду (серпень). (п. 2.6. Статут КЗ "ДНЗ №163").

10. За дитиною зберігається місце у закладі дошкільної освіти у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів). (п. 2.7. Статуту КЗ "ДНЗ №163")

Відрахування дитини із закладу дошкільної освіти здійснюється:

• за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;

• на підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у закладі дошкільної освіти даного типу;

• у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.

Адміністрація закладу дошкільної освіти письмово повідомляє батьків або осіб, які їх замінюють, про відрахування дитини не менш як за 10 календарних днів.

Кiлькiсть переглядiв: 416