Шановні батьки та колеги!

Вітаємо Вас на нашому офіційному сайті

Ми дуже Вам вдячні за увагу та сподіваємось, Ви отримаєте багато корисної та цікавої інформації!

/Files/images/IMG_20190810_164725 (2).jpg

/Files/images/зображення_viber_2023-10-06_17-09-38-758.jpg /Files/images/шаблон-для-пісні (1).jpg

На сайті Ви можете отримати інформацію про життя дітей в нашому закладі дошкільної освіти, дізнатися про основні новини садочка, знайти поради спеціалістів, відвідати фотогалереї тощо.

Наша адреса: 61064, м. Харків, пров. Болгарський,10

Телефон: 063-022-61-53

e-mail: dnz_163@ukr.net

/Files/images/батьки (1).jpg

Для вступу дитини у перший клас батьки мають зареєструвати її онлайн.

На сайті«Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти»(https://school.isuo.org/) згідно з покроковою інструкцією надана можливість подати заяву на вступ дитини до 1-го класу.

Для цього необхідно зареєструватися на сайті, обрати заклад загальної середньої освіти, створити заявку та підтвердити її наявними документами.

Підтвердження заяви документами в закладі освіти м. Харкова можливе лише у безпечний період та за попередньою домовленістю з керівництвом закладу загальної середньої освіти.

Засновник закладу дошкільної освіти - Харківська міська рада.

Форма власності - комунальна
Рік відкриття - 1937 р.

/Files/images/minosvnauk.jpg/Files/images/BanerGUON_200x80.jpg/Files/images/osv.jpg
/Files/images/bannerUZOYO_0.jpg/Files/images/bannerHZOYO_0.jpg/Files/images/HMP.jpg
/Files/images/bannerODA-1.jpg/Files/images/pdpresa.png/Files/images/mvs.jpg
/Files/images/dostosv.png/Files/images/DO2.jpg/Files/images/electro.jpg
/Files/images/_ A99.jpg/Files/images/!piza.png/Files/images/Баннер безпека та довіра.jpg
/Files/images/milkfactory.gif/Files/images/430-frame_1.png/Files/images/Brown Illustrated Architecture Ancient History Presentation.jpg

/Files/images/2-001.jpg

/Files/images/1-001.jpg

Ми на Facebook

/Files/images/SQE_logo_Word (2) (1)-2.jpg

/Files/images/f08d24c0d11ccdc5a64eebad7dad4715-og.jpg

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.