Повернутися до звичайного режиму

Шановні батьки та колеги!

Вітаємо Вас на нашому офіційному сайті

Ми дуже Вам вдячні за увагу та сподіваємось, Ви отримаєте багато корисної та цікавої інформації!

/Files/images/IMG_20190810_164725 (2).jpg

Гарно в нашому садочку!

Наш садок всім - рідний дім.

То ж приводьте сина й доньку,

Будем раді вам усім!

На сайті Ви можете отримати інформацію про життя дітей в нашому закладі дошкільної освіти, дізнатися про основні новини садочка, знайти поради спеціалістів, відвідати фотогалереї тощо.

Наша адреса: 61064, м. Харків, пров. Болгарський,10

Телефон: 725-84-64

e-mail: dnz_163@ukr.net

/Files/images/батьки (1).jpg

Інтернет-збори батьків майбутніх першокласників.

Запрошуємо батьків майбутніх першокласників взяти участь у Інтернет-зборах, що проводитимуться з 1 по 31 березня 2021 року на сайті Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти»

на 2019–2023 роки, затвердженої рішенням Харківської обласної ради від 06 грудня 2018 року № 817-VIІ

Учасники зборів у зручний для себе час зможуть ознайомитися з нормативним документом, що регламентує порядок прийому дітей до 1 класу, інформаційними матеріалами з питань готовності дітей до школи та порадами щодо створення умов для успішної адаптації дітей до нових умов, заповнити анкету та поставити свої запитання модераторам Інтернет-зборів можна за посиланням:

На виконання наказу Департаменту освіти Харківської міської ради від 30.12.2020 № 306 "Про підсумки обліку дітей шкільного віку та учнів та визначення дати початку приймання заяв батьків до 1-х класів у 2021 році" прийняття заяв до 1-х класів триватиме з 5 квітня по 31 травня 2021 року.

Документи для вступу до 1 класу:

- копія свідоцтва про народження дитини;

- оригінал медичної довідки (форма № 086-1/0);

- документи, що підтверджують місце проживання дитини чи одного з її батьків.

Засновник закладу дошкільної освіти - Харківська міська рада.

Форма власності - комунальна
Рік відкриття - 1937 р.

/Files/images/111mvs.jpg

/Files/images/5pedpresa.gif

/Files/images/ban_test1.png

/Files/images/яяя.gif

/Files/images/baneri/el_reg.jpg

/Files/images/Баннер безпека та довіра.jpg

/Files/images/2-001.jpg

/Files/images/1-001.jpg

Ми на Facebook

/Files/images/SQE_logo_Word (2) (1)-2.jpg

/Files/images/f08d24c0d11ccdc5a64eebad7dad4715-og.jpg

/Files/images/HMP.jpg

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.