Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначається Міжнародний день миру.
З нагоди свята в закладах освіти Новобаварського району організовано флешмоб «Голуб миру», марафон дитячих малюнків та поробок «Мир очима дітей», створено відеопривітання, проведено онлайн-квести «З мрією про мир». Ми бажаємо усім найскорішої Перемоги і віримо, що мир в Україну незабаром повернеться, адже українське суспільство та українська армія працюють над цим кожен день. Україна буде жити без війни!
27.09.2023 Батьки, вихованці та працівники закладу взяли участь в районній акції "Якщо кожен допоможе - Україна переможе". «Бджілка МИРУ» - під такою назвою відбувся черговий етап акції «Якщо кожен допоможе – Україна переможе!», в рамках якого батьки з дітьми та працівники закладу приготували смаколики для бійців, які боронять нашу землю.

Новобаварський район продовжує благодійну акцію «Якщо кожен допоможе – Україна переможе!». Напередодні Дня захисників і захисниць України в районі проведено наступний етап акції - «Бджілка МИРУ». За підтримки та особистої участі голови Адміністрації Тетяни Цибульник на бойові позиції нашим захисникам було передано предмети першої необхідності та майже 500 ящиків зі смаколиками! В рамках акції учні, їх батьки та педагоги закладів освіти збирали мед, варення, солодощі, малювали малюнки та виготовляли поробки. Бажаємо кожному і кожній, хто має високе звання захисника чи захисниці України міцного здоров’я, злагоди та найскорішої ПЕРЕМОГИ!

22 січня - День Соборності України. Тільки в єдності наша сила. Ми всі зв'язані одним прагненням, одним завданням, однією мрією.
16 лютого - День Єднання. Це привід нагадати світу, що Україна сильна, вільна, єдина.
19 лютого, українці святкують особливе свято — День Державного Герба України. З нагоди свята в закладах освіти Новобаварського району проведено ряд тематичних заходів: виховні години, онлайн-виставки малюнків, фоточеленджі, а представники учнівського самоврядування створили герб незламності з власноруч виготовлених парафінових свічок, які будуть передані нашим захисникам. Тризуб був і залишається символом прагнень нашого народу до волі, незалежності та процвітання. Адже ми вільний народ вільної країни!
21.02.2024 Міжнародний день рідної мови - свято, яке нагадує про право кожного розмовляти рідною мовою у своїй країні. Знай, бережи, збагачуй велике духовне надбання свого народу - українську мову. Це мова великого народу, великої культури!